Sesja artystyczna stylizowana dziecięca - pakiety

Artystyczny portret to połączenie fotografii i malarstwa. Jest to portret studyjny dla starszych dzieci i dorosłych.  Oprawę każdej sesji dostosowuję indywidualnie do każdego klienta. Pragnę przedstawić ponadczasowy, stylowy portret inspirowany dawnym malarstwem. W fotografię możemy wpleść rekwizyty kojarzące się z tym czym się zajmujesz, z twoimi zainteresowaniami i marzeniami. Edycja takiego zdjęcia trwa dłużej niż zwykłej sesji, każdy szczegół jest starannie dopracowany.

Sesja artystyczna stylizowana to sesja zazwyczaj plenerowa, która skierowana jest głównie do małych modeli. Twoje dziecko może poczuć się jak księżniczka, jak Alicja z Krainy Czarów, Czerwony Kapturek, Merida Waleczna, wojownik, spiderman czy inna postać z ulubionej bajki!  Takie zdjęcie wydrukowane na płótnie  będzie doskonałą dekoracją w pokoju Twojej pociechy oraz pamiątką na lata.

Wszystkie rekwizyty i stroje dobieramy po wcześniejszym uzgodnieniu. Przygotowuje też miejsce spotkania. W sesji mogą uczestniczyć Wasze zwierzaki lub możemy pojechać w miejsce gdzie są koniki, kózki czy inne zwierzątka:) Obróbka zdjęcia jest w stylu fine-art, bajkowa, przypominająca obraz .

5  obrobionych zdjęć w wersji cyfrowej

oraz 5 tych samych zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 na papierze jedwabnym

  • wydruk na płótnie 30/40
  • czas trwania sesji: ok 1,5 h

 

 CENA 400 ZŁ podstawa, cena końcowa zależy od stylizacji i rekwizytów.