O MNIE

Witaj na mojej stronie!

Nazywam się Adriana Marek i chciałabym Cię zaprosić do mojego świata, gdzie to co ulotne, zostaje z Wami jako pamiątka na całe życie. Kocham fotografię za możliwość zatrzymania chwili, uchwycenia pięknego momentu- Waszych uśmiechów, pierwszych kroczków czy spojrzeń pełnych miłości. Ukończyłam Liceum Plastyczne w Koszalinie, bardzo miło wspominam te czasy i pierwsze poważne podejście do malarstwa i fotografii. Następnie skończyłam historię sztuki na Uniwersytecie Gdańskim, oraz media rysunkowe na Wydziale Sztuk Pięknych w Toruniu. Dyplom zrobiłam z ilustracji, którą uwielbiam do dzisiaj.

Zawsze chciałam zajmować się fotografią profesjonalnie, żyć z tego i cieszyć się swoją pracą. Do każdej sesji staram się podchodzić kreatywnie i indywidualnie. Cieszę się kiedy wybieracie mnie na swojego fotografa i wracacie do mnie na każde sesje świąteczne czy urodzinowe 🙂

Wasze zadowolenie i miłe komentarze po sesjach dają mi ogromną motywację. Cały czas się uczę i szkolę, żeby być jeszcze lepsza i spełniać Wasze oczekiwania.

Oprócz Fotografii zawsze lubiłam malować, rysować, tworzyć. Malarstwo i ilustracja to interpretacja mojego widzenia świata. To kawałek płótna czy kartki na której wszystko jest możliwe, gdzie wyobraźnia nie zna granic. W ilustracji podobnie jak w fotografii dominuje motyw dzieciństwa. Drobne gesty, radość, ulotne momenty, to co ludzkie- emocje. Lubię też malarstwo olejne na płótnie czy desce. Uwielbiam malować naturę, ludzi, wszystko co jest ciekawe i mnie inspiruje.

Bardzo często na moich fotografiach możecie zobaczyć akcesoria do sesji, tła lub kwiatowe bonetki, opaski mojego wykonania 🙂 Gdy w mojej głowie powstaje jakaś myśl,jakiś konkretny zamysł zdjęcia które chciałabym wykonać, a nie mogę znaleźć jakiegoś dodatku w sklepie, po prostu wykonuje go sama.

 

Malarstwo i fotografia to dwa różne sposoby widzenia i doświadczania świata, które się wzajemnie dopełniają i tworzą moją osobowość. Fotografia i programy graficzne dają nam w tych czasach tyle możliwości, że na szczęście da się w jakimś stopniu je połączyć, na przykład w sesjach typu fine-art na które serdecznie zapraszam!

Skip to content