Sesja kobieca/sensualna - pakiety

Sesja kobieca, Sensualna, Buduarowa czy Glamour są sesjami wyjątkowymi. Pozwolą Ci poczuć się pięknie i zmysłowo. Niezależnie czy chcesz podarować taką sesje w prezencie sobie czy partnerowi, czy może chcesz pochwalić się przyjaciółce to strzał w dziesiątkę i obraz który zostanie z Tobą na lata 🙂

Na takiej sesji wspólnie dobieramy dodatki, bieliznę, body, narzutkę, czy fajny sweterek, jednym słowem to w czym czujesz się najlepiej. Podczas sesji panuje luźna atmosfera, dbam o to żebyś czuła się komfortowo. Nie martw się tym że nie wiesz jak pozować, bo ja Ci wszystko powiem, pokaże jak wyglądać korzystnie, ustawię 🙂 Dopasuje odpowiednie miejsce i światło, żeby wszystko pięknie tworzyło niezapomniane kadry.  Czasami taka sesja jest dla kobiety pewnym krokiem w przód, metamorfozą dzięki której widzi jaka jest piękna i pozwala odkryć siebie na nowo .

Fryzura i makijaż w zakresie klienta. Na sesję trzeba zabrać swoją bieliznę. Kilka rozmiarów body i sukienki są dostępne dla klienta w moim studio.

 

PAKIET MINI

8 wybranych obrobionych zdjęć w wersji cyfrowej

Czas trwania sesji ok. 1h

CENA 300 ZŁ

PAKIET MAXI

15 wybranych obrobionych zdjęć w wersji cyfrowej

oraz 15 tych samych zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 na papierze jedwabnym

czas trwania sesji: ok 1,5 h

CENA 400 ZŁ