Sesja kobieca/sensualna

Sesja kobieca, Sensualna, Buduarowa czy Glamour są sesjami wyjątkowymi. Pozwolą Ci poczuć się pięknie i zmysłowo. Niezależnie czy chcesz podarować taką sesje w prezencie sobie czy partnerowi, czy może chcesz pochwalić się przyjaciółce to strzał w dziesiątkę i obraz który zostanie z Tobą na lata 🙂

Na takiej sesji wspólnie dobieramy dodatki, bieliznę,body, narzutkę, czy fajny sweterek, jednym słowem to w czym czujesz się najlepiej. Podczas sesji panuje luźna atmosfera, dbam o to żebyś czuła się komfortowo. Nie martw się tym że nie wiesz jak pozować, bo ja Ci wszystko powiem, pokaże jak wyglądać korzystnie,ustawię 🙂 Dopasuje odpowiednie miejsce i światło, żeby wszystko pięknie tworzyło niezapomniane kadry.  Czasami taka sesja jest dla kobiety pewnym krokiem w przód, metamorfozą dzięki której widzi jaka jest piękna i pozwala odkryć siebie na nowo.

Fryzura i makijaż w zakresie klienta. Na sesję trzeba zabrać swoją bieliznę. Kilka rozmiarów body i sukienki są dostępne dla klienta w moim studio.

Skip to content